cheekier کرمانشاه کرمانشاه اوقات شرعی کرمانشاه

cheekier: کرمانشاه کرمانشاه اوقات شرعی کرمانشاه اوقات شرعی دوشنبه اردیبهشت

گت بلاگز اصفهان تقدیر استاندار اصفهان از حضور پرشور مردم اصفهان در انتخابات 29 اردیبهشت

استاندار اصفهان با صدور پیامی با تقدیر از هموطنان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات، حماسه بزرگ دیگری در کارنامه پرافتخار این ملت فهیم و آگاه به ثبت رساند.

تقدیر استاندار اصفهان از حضور پرشور مردم اصفهان در انتخابات 29 اردیبهشت

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رسول زرگرپور در این خبر همچنین از حضور حماسی مردم اصفهان در انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی شهر و دِه تقدیر کرد.

استاندار اصفهان در این خبر اضافه کرد: حضور حماسی، پر شور و غرور آفرین مردم اسلامی و بویژه مردم فهیم ولایتمدار و با فرهنگ استان اصفهان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای مجلس و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و دِه بار دیگر مردم سالاری دینی را در کشور متجلی کرد.
زرگرپور در این خبر خاطرنشان کرد: مردم کشور عزیزمان ایران با این حضور حماسی ضمن تجدید بیعت با آرزوی بزرگ های انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا در لبیک مجدد به رهبر معظم انقلاب عزم و اراده خود را در حمایت از نظام جمهوری اسلامی در برابر حیرت جهانیان به نمایش گذاشتند.
وی تصریح کرد: فارغ از هر نتیجه ای بی شک پیروز واقعی مردمی خواهند بود که با حضور دشمن شکن خود به یاوه گویی بیگانگان آخر دادند و دل آزادی خواهان دنیا را گرم کردند.
استاندار اصفهان در این خبر از حضور حماسی و جهادگونه مردم هر لحظه در صحنه و انقلابی اصفهان و عوامل و دست اندرکاران برگزاری انتخابات که در آفرینش این حماسه نقش دوام را ایفا کردند قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش کشور عزیزمان ایران اسلامی در دنیا باشیم.

2 میلیون و 560 هزار و 347 نفر در استان اصفهان در انتخابات شرکت کردند که گویای همکاری 73.2 درصدی مردم این استان در انتخابات 29 اردیبهشت است.

عبارات مهم : اسلامی

جمعیت استان اصفهان پنج میلیون و 120 هزار و 750 نفر است که واجدان شرایط رأی دادن در انتخابات 29 اردیبهشت سالجاری سه میلیون و 497 هزار و 864 بوده است.
یک میلیون و 576 هزار و 948 تن در این شهرستان واجد شرایط رای دادن بودند که 988 هزار و 704 نفر با همکاری 62.7 درصد در انتخابات شرکت کردند.
جمعیت شهرستان اصفهان 2 میلیون و 243 هزار و 249 تن است.
در مجموع سه هزار و 180شعبه اخذ رای در استان اصفهان فعال بود.
انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اسلامی | میلیون | اصفهان | انقلاب | انقلابی | انتخابات | مجلس شورای اسلامی | انتخابات 29 اردیبهشت | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog