cheekier کرمانشاه کرمانشاه اوقات شرعی کرمانشاه

cheekier: کرمانشاه کرمانشاه اوقات شرعی کرمانشاه اوقات شرعی دوشنبه اردیبهشت

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تلویزیون، مردان آهنین&quot، اینها همه اش دعوا می کنند و مواد نیروزا می خورند! ، انتقاد شدید از برنامه&quot

خبر ساخت سری تازه مسابقه های «مردان آهنین» جهت پخش در نوروز پیش رو آن هم بعد از 6 سال دوری مردان آهنین از سیمای ملی، موجب شد تا بار دیگر حاشیه های داغ این مسابق

تلویزیون، مردان آهنین&quot، اینها همه اش دعوا می کنند و مواد نیروزا می خورند! ، انتقاد شدید از برنامه&quot

انتقاد شدید از برنامه"مردان آهنین" تلویزیون/اینها همه اش دعوا می کنند و مواد نیروزا می خورند!

عبارات مهم : مردان

خبر ساخت سری تازه مسابقه های «مردان آهنین» جهت پخش در نوروز پیش رو آن هم بعد از 6 سال دوری مردان آهنین از سیمای ملی، موجب شد تا بار دیگر حاشیه های داغ این مسابقه در سال های نه چندان دور که هنوز اثراتش بر پیکره جامعه و به خاص قشر جوان نمایان هست، تداعی شود.

حاشیه هایی که مروری بر آن ها نشان می دهد «مردان آهنین» همان قدر که می تواند جهت رسانه ملی با توجه به اقبال عمومی وقت باشد، همان قدر هم می تواند باعث نگرانی باشد.
نزاع؛ از صحنه تا خیابان!

نزاع، دعوا و درگیری فیزیکی و… همه و همه واژگان مشترکی است که طی سال های پخش مسابقه مردان آهنین بارها از رسانه ها و راجع به شرکت کنندگان این مسابقه شنیده شده است هست. از خبر حمله دو نفر از برادران قرایی به دوست سابق ارزش علی مکاری، آن هم با شمشیر سامورایی بگیرید تا نزاعی که به درگذشت روح ا… داداشی، قهرمان سابق همین مسابقه های انجامید. هر چند در ماجرای داداشی او شروع کننده ماجرا نبود. حتی ماجرای نقدعلی اسماعیلی هم که شمشیر خورد، هنوز داغ هست. درگیری هایی که فقط به نزاع های خیابانی ختم نمی شد بلکه پیش از آن، در پشت صحنه ضبط برنامه هم میان ورزشکاران رقم خورده بود.

تلویزیون، مردان آهنین&quot، اینها همه اش دعوا می کنند و مواد نیروزا می خورند! ، انتقاد شدید از برنامه&quot

دوپینگ استروئید و روان های مغشوش
مصرف ماده ممنوعه «استروئید» در وقت اجرای مسابقات، یکی از بااهمیت ترین عوامل درگیری های مردان آهنین سر ضبط برنامه بود. ماده ای ممنوعه که دوپینگ محسوب می شود و به اذعان بسیاری از قهرمانان این رشته در سر ضبط مسابقه مردان آهنین، 99 درصد ورزشکاران از این ماده استفاده می کردند. ماده ای که علاوه بر تاثیرات فیزیکی نیرومند و غیرمجاز بر روی ورزشکاران، به اختلالات روانی و اوج رفتن هیجان در آن ها و دعوا و درگیری میان ارزش منجر می شد.

هر لحظه پای داوری در میان است!
مسئله داوری در طول این سال ها، یکی از متهمان درجه یک حواشی مطرح بوده هست. مسئله ای که به گفته ورزشکاران این رشته، هر لحظه یکی از عوامل حاشیه در برنامه بوده هست. بخشی از حواشی مردان آهنین در سال های پخش، داوری بود که به گفته اهالی این رشته میان ورزشکاران تفرقه می انداخت. مسئله ای که البته هر لحظه «خودنگاه» آن را تکذیب می کرد و می کند.

99 درصد مردان آهنین از مواد نیروزا استفاده می کردند
محراب فاطمی، همان جوان خوش سیمای نیرومند ترین مردان کشور عزیزمان ایران که در سال های ابتدایی پخش آن از سیمای ملی، بدجور در میان جوانان و علاقه مندان به این ورزش محبوب شده است بود، حالا در آستانه ساخت و پخش مجدد این برنامه از سیمای ملی در نوروز 97 در گفت وگو با وب سایت ورزش3، حرف های جالبی زده هست. حرف هایی که نه تنها بوی دلخوری می دهد بلکه نشان می دهد پشت پرده این مسابقه تا چه اندازه دستخوش حواشی داغ و ریز و درشت بوده هست. در ادامه بخش هایی از صحبت های او را از نظر خواهید گذراند.

من که با تعطیلی این مسابقه راحت تر از قبل هستم! تا هنگامی که که این مسابقه ها برگزار و از تلویزیون پخش می شد، هر لحظه در حاشیه بودیم ولی الان راحت زندگی ام را می کنم و به کسی کاری ندارم.

٩٩ درصد فرزند هایی که در نیرومند ترین مردان شرکت می کردند، از استروئید و دیگر مواد نیروزا استفاده می کردند. به همین علت هم بود که به جز یک عده انگشت شمار، بقیه یکی، دو سال مطرح می شدند و خیلی سریع کنار می رفتند.

خبر ساخت سری تازه مسابقه های «مردان آهنین» جهت پخش در نوروز پیش رو آن هم بعد از 6 سال دوری مردان آهنین از سیمای ملی، موجب شد تا بار دیگر حاشیه های داغ این مسابق

مسابقه مردان آهنین طرفداران زیادی داشت و علی رغم اعلام صداوسیما که گفته بود دومین برنامه پربیننده نوروز هست، من می دانم که با فاصله پربیننده ترین برنامه نوروز محسوب می شد.
فوت روح ا… داداشی مزید بر علت شد تا تفکر منفی راجع به ورزشکاران به وجود بیاید. من می توانم بگویم این حاشیه هایی که گفته می شد، اکثرا واقعیت داشت. از دعوا و درگیری تا دوپینگ در این مسابقه ها صورت می گرفت!

چاقوکشی در برنامه کذب محض است!
«رضا قرایی» و «مسلم دارابی» که هر دو نفر سابقه قهرمانی در مردان آهنین را دارند، به تازگی راجع به حاشیه های این برنامه در گفت وگو با ایسنا و شهروند حرف هایی زده اند که خواندنی است.

«رضا قرایی» می گوید: «حضور در مسابقه مردان آهنین انگیزه ای جهت ما و تمام ورزشکاران این رشته در طول سال بود ولی دیگر دلیلی نمی بینم به خودم فشار بیاورم. اختلاف و مسئله در هر رشته ای پیش می آید. ورزشکاران این رشته از نظر اندامی درشت هستند و به همین علت اخبار مربوط به آن ها بزرگ نمایی می شود، ولی چاقوکشی و قمه کشی در حاشیه برنامه مردان آهنین کذب محض هست. راجع به اختلاف بین برادران فاطمی و برادران قرایی، طبیعی بود که ما با هم خیلی رابطه دوستانه ای نداشته باشیم و حتی کری خوانی کنیم. قبل از من محراب فاطمی چند بار قهرمان شده است بود و هنگامی که من آمدم، چند سال پشت سر هم قهرمان شدم. هم ما چهار برادر بودیم که در مسابقه های شرکت می کردیم و هم برادران فاطمی. این شباهت ها هم باعث این بحث ها شده است بود.»

«مسلم دارابی» هم اعتقاد است: «به نظرم یک سری دنبال بهانه بودند تا جلوی پخش مسابقه مردان آهنین را بگیرند وگرنه این که یکی، دو نفر در زندگی شخصی ارزش دچار حاشیه شدند، چه ارتباطی به پخش نشدن این برنامه داشت؟ مگر در فوتبال و والیبال چنین اتفاقاتی رخ نمی دهد؟ در این رشته هم درگیری به وجود می آید و هم جلوی دوربین بازیکنان به هم فحش می دهند. قرار نیست هنگامی که یک نفر اشتباه می کند، همه تنبیه شوند. این که می گفتند در مسابقه مردان آهنین هر سال دعوا می شد، درست نبود. در ١٠سالی که این مسابقه برگزار می شد، من فقط یک بار دیدم که ورزشکاران با هم دعوا کردند. واقعا ١٠سال، یک دعوا آمار بدی است؟ این نفرات با این اندام و قدرت که کامیون و هواپیما جابه جا می کنند، اصلا دعوایی نبودند.»

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: مردان | برنامه | برنامه | مسابقه | در حاشیه | ورزشکاران | مردان آهنین | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog